Üstünsoy Minibar | Buzdolaplari

Minibar

Şüphesiz ki yaz birçoğumuzun en çok sevdiği mevsimdir. Bol güneşli, pırıl pırıl bir hava karşılar bizi yaz günlerinde… Uykudan kalktığmızda bile pozitif enerji  dolarız kışın o soğuk ve kasvetli günlerinden sonra…  Yaz demek, bol enerji, deniz, kum güneş ve bolca keyifli zaman demektir. Yaz demek, keşfedemediğiniz yeni yerler keşfetmek demektir. Yaz demek, eğlence demektir. Yaz demek, bol bol tatil yapmak demektir. Yaz demek, sevdiklerimizle birlikte deniz, kum ve güneşin tadını çıkarmak demektir. Yazın tatilde otele gidip keyif yapmayı kim sevmez? Yaz mevsimi, şüphesiz ki bireylerin pozitif enerjisini artırmaktadır. Bununla birlikte, bireylere hem eğlenme hem de dinlenme imkanı sağlamaktadır. Yazın bireylerin tercih ettiği serinleme yöntemlerinden bir tanesi de şüphesiz ki; soğuk birşeyler içmektir. Bu yüzdendir ki; otel odalarındaki en çok işe yarayan gereçlerden bir tanesi de şüphesiz ki minibardır. Minibar; aynı anda küçük bir buzdolabında birçok soğuk içeceği birlikte barındırmaya yarayan bir gereçtir. Minibar, içeceklerinizi daima soğuk tutmaktadır.Bu yüzdendir ki; minibar otel odalarındaki kurtarıcılarımızdan bir tanesidir. Bireylerin tüketecekleri yiyecek ve içecekleri daima serin tutmaktadır.
Siz de kışın çok yorulup yazın keyifli bir tatil ‘’hiç te fena olmaz’’ diyenlerden misiniz? Evet cevabınızı duyar gibiyiz…  Yaz tatiliniz nasıl alırsınız peki? Şöyle güzel bir otelde deniz, kum ve güneşin keyfini doya doya çıkarma fikri harika olur değil mi? Bizce evet… Hatta bu tatilinizde sevdikleriniz ile çok keyifli zaman geçireceksiniz, bundan emin olabilirsiniz.

Minibar

Üstünsoy, endüsttiyel dondurucu ve soğutucular üretmektedir. Kaliteli üretim ve müşteri memnuniyetine önem vermekte ve vizyonunu sürekli olarak geliştirmektedir. Bununla birlikte ‘’CRIYO’’ isimli tescilli bir markasını da tüketicilerinin beğenisine sunmaktadır.
Sonuç olarak; yaz demek birçok kişi için keyifli zaman geçirmek demektir.Yaz demek, pozitif enerji demektir.  Bununla birlikte yaz demek, bol tatil ve bol eğlence demektir. Yazın otel odasında oturup televizyon izlerken soğuk birşeyler içmeyi kim sevmez ki?  Veya ayaklarımızı uzatıp kitap okurken soğuk birşeyler yudumlamaya kim hayır diyebilir ki? Cevabımız; kimse… Otel odasında içeceğimiz soğuk bir soda bizi serinletmeye ve vücudumuzdaki kaybolan minerallerin geri kazanılmasına yardımcı olmaktadır. Otel odalarında bulunan minibar sayesinde, içecekleriniz daima serin kalmaktadır.
Özetle; eğer siz de dondurucu ve soğutucular hakkında bilgi almak, Üstünsoy’un faaliyetleri hakkında bilgi almak ve CRIYO markasını daha yakından tanımak istiyorsanız, ürün sayfasına göz atabilirsiniz.

minibar