Üstünsoy Minibar | Buzdolaplari

AŞI DOLAPLARI

Aşı, birtakım hastalıklara karşı bağışıklık kazanmak için vücuda verilen, o hastalığın mikrobuyla hazırlanmış eriyiğe denmektedir.Aşı, zayıflatılmış hastalık virüsüdür. Aşı günümüzde çocukları birçok hastalıktan koruyan en etkili koruma yöntemlerinin başında gelmektedir. Çocukların birçok hastalığa karşı bağışıklık kazanmasına yardımcı olmaktadır. Bununla birlikte, bazı aşılar yetişkinlere de uygulanmaktadır. Örneğin; hepatit B aşısı gibi…

Aşılar, çocuklarda bir hastalığa karşı aktif ve pasif bağışıklık kazandırmaktadır. Aşılar, bebeklikten itibaren çocuklarda birçok yaş aralığında sıkça görülmektedir. Aşı dolapları, günümüzde aşıların korunmasını sağlamaktadır. Her aşı, çocuklara önerilen zamanlarda yapılmak zorundadır. Kızamık aşısı çocuklara en erken onbeş aylıkken uygulanmaktadır. Aşılar, soğuk yerde muhafaza edilmek zorundadır. Bu yüzdendir ki, aşı dolapları bu anlamda büyük önem taşımaktadır. Aşı, her ne kadar başta küçük çocuklar olmak üzere, birçok kişi için çok korkutucu görünse de, hastalıklardan korunmak için son derece sağlıklı bir yöntemdir. Bununla birlikte, aşı okullarda da çocuklara sıkça yapılan bir uygulamadır. Birçok öğrencide de büyük paniğe yol açabilmektedir. Çocuk felci, kızamık gibi birçok hastalık aşı sayesinde ortadan kalkmaktadır. Aşı dolapları, aşıların düzenli bir şekilde saklanmasına ve korunmasına yardımcı olmaktadır. Aşı bazen, istem dışı durumlar sonucunda da birçok kişiye uygulanmaktadır. Örneğin; köpek ısırması sonucunda kuduz aşısı yapılmaktadır. Veya paslı çivi batması sonucunda tetanoz aşısı yapılmaktadır.

Aşı dolapları günümüzde cam kapaklı veya blok kapaklı olarak bulunmaktadır. Aşı dolapları hastanelerde, eczanelerde ve labaratuarlarda bulunmaktadır.

Üstünsoy, müşteri memnuniyetini ve kaliteli üretimi hedeflemektedir. Üstünsoy, endüstriyel soğutucu ve dolap üretimi sağlamaktadır. Bununla birlikte firmanın CRIYO isimli bir markası da bulunmaktadır.

Sonuç olarak; aşı birçok hastalığa karşı bağışıklık kazanılmasında son derece etkili olmaktadır. Her ne kadar; çoğu aşı çocuklara uygulanıyor olsa da; bazı aşılar büyüklere de sıklıkla uygulanmaktadır. Aşılar bebeklikten itibaren birçok hastalıktan korunmak için uygulanmaktadır. Aşı olmak, her ne kadar çocuklar için son derece korkutucu görünse de, insan sağlığı için son derece önem taşımaktadır. Ayrıca, okullarda da aşı uygulaması son derece sık görülen bir uygulamadır. Aşı, çocuk felci ve kızamık gibi birçok hastalığın önlenmesinde oldukça sık uygulanan bir yöntemdir. Aşıların muhafaza edilmesi, korunması için de aşı dolapları son derece önem taşımaktadır.

Siz de, Üstünsoy hakkında bilgi almak ve CRIYO markasını daha yakından tanımak için iletişim formu, teklif formu ve ürünler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

aşı dolaplari